Logo Baskılı Balon

YCK BALON ailesi olarak ürünlerimizi bireysel ve kurumsal markaların kutlamaları için üretmekteyiz. Bu nedenle balon ihtiyacı olan kırtasiye mağazaları, Organizasyon şirketleri, Kurumsal günlerde süsleme organizasyonları ve özel kullanım amacına uygun olarak tasarlanmış pek çok farklı alanda kullanılabilir balonlar üretiyoruz. Üretim alanımızda en önemli farkımız müşterilerimize her zaman uzun vadeli çalışmalar ile hizmet vermemizdir.  Bu sayede yıl içinde ihtiyacınız olan balon miktarı üzerinden sözleşme imzalamamız ve bu sayede fiyatlarda çok daha uygun koşullar ortaya çıkabilmektedir.

YCK BALON www.balonsatis.com adresinde yer alan ürünlerden hem bireysel hem de kurumsal firmalar sipariş verebilmektedir. Uzun vadeli çalışma yapmak isteyen iş ortaklarımızın bizlere bu isteklerini mutlaka iletişim birimlerimiz aracılığı ile isteklerini bildirmeleri büyük önem taşımaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye üretim hizmeti sunan firmamız toptan siparişlerin fiyatlandırmasını ayrıca belirlemektedir.

Firmamız İstanbul içi teslimatları ve Yurt içi teslimatları anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gerçekleştirmektedir. Ayrıca ürünlerimizi fiziki mağazamız üzerinden de temin edebilmeniz mümkündür. Sipariş vermek ve çok daha fazla ayrıntı için bizimle iletişim kurabilir ve kaliteli hizmet ile süsleme balonları ihtiyaçlarınızı sorun olmaktan sonsuza dek çıkarabilirsiniz.