Özel Organizasyonlarınız veya doğum günü organizasyonlarınız için kişiye özel baskılı balon seçeneklerimiz bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanan grafikler sayesinde organizasyonunuzu daha neşeli bir hale getirebilirsiniz. Satın alacağınız balonlara helyum gazı uygulaması yaparak Uçan Balon ‘da yapabilirsiniz.

1- Minimum Kaç Adet Sipariş Alınmaktadır?

Kişiye Özel baskılarda minimum sipariş tutarı 500 Adet tek yüze tek renk baskıdır.

2- Şablonu Biz mi Hazırlıyoruz?

Grafik ve Tasarım tamamen firmamızda bulunan grafikler tarafından hazırlanmaktadır.

3- Teslimat Süresi Nedir?

Ortalama 3/5 İş Günü içerisinde ürünleriniz kargolanmaktadır.

4- 250/250 Balona baskı yapılır mı?

Baskılarınızın tamamı aynı olma durumundadır, farklı grafiklerde baskı istiyorsanız eğer 500/500 şeklinde sipariş sağlamanız gerekmektedir.

5- Balonlar rengarenk olabilir mi?

Baskı renginiz sabit olması durumunda balonları renkli olarak tercih edebilirsiniz.

6- Ödeme Seçenekleri nedir?

Grafik ve Onay işlemleriniz tamamlandıktan sonra havale -eft ile veya www.balonsatis.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılı Balon

Firmamız ait olan ve günümüzün teknolojisine uygun özel baskı makinelerimiz ile sağlık ve kalite anlayışını tam anlamı ile kavramış bir şekilde “baskılı balon” üretimini yapıyor ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte yaşayacağınız bu mutluluğa ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Özel günler için baskılı balon

Tüm özel günlerinizde, baskılı balon ile farklı ve yaratıcı ortamlar yaratabilirsiniz. Kişilere baskılı balonlar ile farklı bir şekilde ifade edebilir ve eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Sizler için hazırlayacağımız balonların üzerine istediğiniz fotoğraf ve yazıyı kaliteli bir şekilde basım işlemini gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz renkte balonlar ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

Hangi özel günlerde baskılı balon kullanılabilir?

  • Doğum günlerinde kişiye özel veya misafirlere özel baskılar,
  • Sünnet düğününe özel baskılar,
  • Nişan veya düğünlere özel baskılar,
  • Özel davetlere özel baskılar gibi birçok özel günde kullanabilirsiniz.

İsim baskılı balon ve resim baskılı balon ile birçok etkinlik ve özel günde unutulmaz fotoğraf kareleri çekilerek kendiniz ve sevdikleriniz için unutulmaz hatıralar bırakabilirsiniz.