Baskılı Balon

Firmamız ait olan ve günümüzün teknolojisine uygun özel baskı makinelerimiz ile sağlık ve kalite anlayışını tam anlamı ile kavramış bir şekilde “baskılı balon” üretimini yapıyor ve Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte yaşayacağınız bu mutluluğa ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Özel günler için baskılı balon

Tüm özel günlerinizde, baskılı balon ile farklı ve yaratıcı ortamlar yaratabilirsiniz. Kişilere baskılı balonlar ile farklı bir şekilde ifade edebilir ve eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Sizler için hazırlayacağımız balonların üzerine istediğiniz fotoğraf ve yazıyı kaliteli bir şekilde basım işlemini gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz renkte balonlar ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz.

Hangi özel günlerde baskılı balon kullanılabilir?

  • Doğum günlerinde kişiye özel veya misafirlere özel baskılar,
  • Sünnet düğününe özel baskılar,
  • Nişan veya düğünlere özel baskılar,
  • Özel davetlere özel baskılar gibi birçok özel günde kullanabilirsiniz.

İsim baskılı balon ve resim baskılı balon ile birçok etkinlik ve özel günde unutulmaz fotoğraf kareleri çekilerek kendiniz ve sevdikleriniz için unutulmaz hatıralar bırakabilirsiniz.

 

Logo Baskılı Balon

Günümüzde artık bir çok kurumsal firma veya kurumsallaşmaya çalışan reklama önem veren firmalar, reklam promosyon çalışmalarında balona baskı uygulamasını gerçekleştirmekte olup, maliyet anlamından ve bilinirlik oluşması bakımından daha hızlı bir çözüme ulaşmaktadırlar.

Logo Baskılı Balon, firmanızın kurumsal logosunu veya firmanızı tanıtan bir metin ile yapabilirsiniz, Balon üzerine serigrafi tekniği ile baskı yapıldığı için en fazla tek yüze 4 renk baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir bu yüzden kurumsal kimliğinizde bulunan renklere dikkat edip ona göre karar vermeniz gerekmektedir.

Logo Baskılı Balon

Firmaların ve markaların en çok tercih etmiş olduğu logo baskılı balonlar birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı bir promosyon ürünü olan logo baskılı balon çalışmaları, firmamız tarafından üretilmekte olan balonların üzerine baskı yapılmaktadır. ucuzbaskilibalon.org olarak hem balon üretimi sağlamaktayız hemde üretimini sağladığımız balonlara baskı uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bu durumdan dolayı üretici firmadan alacağınız teklif her zaman daha uygun ve üretici garantili olacaktır.

Baskılı Balon çalışmaları günlük hayatımızda sürekli karşımıza çıkmaktadır, Rengarenk balonlar üzerinden firmaların logoları veya başlatmış olduğu kampanyalar yer almaktadır. Önceden sadece oyuncak  veya bakkallarda satılarak çocukları susturmak niteliği ile kullanılan balonlar şuan ise reklam ve promosyon alanında kullanılmakta ve gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Reklam Sektöründe bir parça haline gelen promosyon baskılı balonlar artık büyük küçük tüm işletmeler için kullanıma oldukça uygun ve hızlı, pratik sistemiyle kolay bir şekilde anlaşmalı olduğumuz kargolar ile size gönderilmektedir. Grafik Çalışmalarınızı mail veya whatsapp aracılığı ile onaylayarak baskı sürecini de hızlandırmış olursunuz.

Balon üzerine baskı yaptırmak istediğiniz logonuzu; bilgi@ucuzbaskilibalon.org gönderebilirsiniz.