Türk Bayrağı Balonları
Mağazalarda, Bakkallar da ve diğer Parti Malzemeleri Satışı Sağlayan firmalarda “Hazır Baskılı Balon” dediğimiz yani poşetlenmiş bir halde satışa sunulan ürünlerin üretimini de sağlamaktayız, Doğum Günü, Parti, Açılış veya 1 Yaş Günü Balonları, 2 Yaş günü Balonu ve diğer hazır halde uygulaması sağlanılmış balonlar bulunmaktadır.
Stoklanmış bir şekilde farklı temalarda 100’lu Poşetler halinde satışı gerçekleştirilmektedir, farklı kategrorilerde ve farklı temalarda hazırlanmış balon baskıları sayesinde hızlı ve pratik olarak çözümlere ulaşabilirsiniz. Ürünleri İletişim sayfasından bize ulaşıp talep edebilirsiniz. www.ucuzbaskilibalon.org/iletisim-bilgileri

 

 

Tek yüzey iki renkli baskılı hazır balonlar (2+0)
Nazar Boncuğu baskılı balonlar, Türk Bayrağı Baskılı Balonlar ve Nazar Temasında sarı, açık mavi, koyu mavi ve beyaz balonlar kullanılmaktadır. Hazırlanılan görseller belirli aralıklarla veya müşteri talebi üzerine güncellenmektedir.

Çift yüzey tek renk baskılı hazır balonlar (1+1)
Ay Yıldız Baskılı Balon, Türk Bayrağı Baskılı Balon, 23 Nisan, Atam İzindeyiz, İyi Ki Doğdun , Düğün Balonları, Kına Balonları, Yaş Günü Balonları, yeni yıl balonları, hayvan figürleri gibi bir çok farklı kategoride hazır balonlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Özel Baskılı Balon‘da yaptırabilirsiniz.