Özel Organizasyonlarınız veya doğum günü organizasyonlarınız için kişiye özel baskılı balon seçeneklerimiz bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanan grafikler sayesinde organizasyonunuzu daha neşeli bir hale getirebilirsiniz. Satın alacağınız balonlara helyum gazı uygulaması yaparak Uçan Balon ‘da yapabilirsiniz.

1- Minimum Kaç Adet Sipariş Alınmaktadır?

Kişiye Özel baskılarda minimum sipariş tutarı 500 Adet tek yüze tek renk baskıdır.

2- Şablonu Biz mi Hazırlıyoruz?

Grafik ve Tasarım tamamen firmamızda bulunan grafikler tarafından hazırlanmaktadır.

3- Teslimat Süresi Nedir?

Ortalama 3/5 İş Günü içerisinde ürünleriniz kargolanmaktadır.

4- 250/250 Balona baskı yapılır mı?

Baskılarınızın tamamı aynı olma durumundadır, farklı grafiklerde baskı istiyorsanız eğer 500/500 şeklinde sipariş sağlamanız gerekmektedir.

5- Balonlar rengarenk olabilir mi?

Baskı renginiz sabit olması durumunda balonları renkli olarak tercih edebilirsiniz.

6- Ödeme Seçenekleri nedir?

Grafik ve Onay işlemleriniz tamamlandıktan sonra havale -eft ile veya www.balonsatis.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Logo Baskılı Balon

Kurumsal firmalar için baskılı balon

Son zamanlarda birçok kurumsal firma hem maliyet açısından hem de yararlılık açısından baskılı balonları tanıtım aracı olarak etkinliklerinde tercih etmeye başlamıştır.

Bir açılışınız veya etkinliğiniz için ziyaretçileri etkilemenin en kolay yolu baskılı balon diyebiliriz. Aynı zamanda logo baskılı balon yaptırarak, ziyaretçilerinize dağıtabilirsiniz. İstediğiniz renkte balonlar ile kurumsal yapınıza uygun bir şekilde baskı isteyebilirsiniz.

ucuzbaskibalon.org olarak, sizlere tüm baskılı balon hizmetlerinde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunmaktayız. Eğer ki özel günleriniz için ucuz baskılı balon arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. İnternet sitemiz üzerinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanarak baskılı balon fiyatları ve siparişi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.