Baskılı Balon Ankara

Üretimini ve İmalatını sağladığımız Balonların kargo süreçlerini bizzat kendimiz belirlemekteyiz. Firmamız 7/24 Esasına göre hizmet sağladığından dolayı ürünleriniz hangi gün kargolayacağımız konusunda size net olarak bilgiler sunmaktadır. Ankara’ya Baskılı Balon istiyorsanız eğer kargoya teslim edildikten 24 Saat sonra size ulaşmaktadır.

Siparişiniz bir sonraki gün size kargo olmasını istiyorsanız eğer 14.00’dan önce siparişinizi, görsel onayınızı ve ödeme işlemlerini tamamlamamış olmanız gerekmektedir. İstanbul’da Baskılı Balon Üretimi ve Balon Üretimi yapmakta olan firmamızdan fabrikamızdan 18.00’a kadar ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Kargo Teslim süresine yetişmeyecek olan ürünler için size bildirim yapılmaktadır. Bu konuda firmamızdan ürünleri kendiniz aldırıp farklı bir taşıma,nakliye sistemiyle kendinize ulaştırmayı sağlayabilirsiniz. İstanbul’da olan firmamız için 16.00’da kargo firmamıza gelip toplu olarak kargoları teslim almaktadır.

Firmamıza vereceğiniz siparişleriniz maksimum 7 iş günü içerisinde size kargolanmış olmaktadır. Bu konuda sipariş esnasında müşteri temsilci arkadaşımızdan bilgi almanız gerekmektedir.

 

Logo Baskılı Balon

Günümüzde artık bir çok kurumsal firma veya kurumsallaşmaya çalışan reklama önem veren firmalar, reklam promosyon çalışmalarında balona baskı uygulamasını gerçekleştirmekte olup, maliyet anlamından ve bilinirlik oluşması bakımından daha hızlı bir çözüme ulaşmaktadırlar.

Logo Baskılı Balon, firmanızın kurumsal logosunu veya firmanızı tanıtan bir metin ile yapabilirsiniz, Balon üzerine serigrafi tekniği ile baskı yapıldığı için en fazla tek yüze 4 renk baskı uygulaması gerçekleştirilmektedir bu yüzden kurumsal kimliğinizde bulunan renklere dikkat edip ona göre karar vermeniz gerekmektedir.

Logo Baskılı Balon

Firmaların ve markaların en çok tercih etmiş olduğu logo baskılı balonlar birçok sektör tarafından tercih edilmektedir. Uygun fiyatlı bir promosyon ürünü olan logo baskılı balon çalışmaları, firmamız tarafından üretilmekte olan balonların üzerine baskı yapılmaktadır. ucuzbaskilibalon.org olarak hem balon üretimi sağlamaktayız hemde üretimini sağladığımız balonlara baskı uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bu durumdan dolayı üretici firmadan alacağınız teklif her zaman daha uygun ve üretici garantili olacaktır.

Baskılı Balon çalışmaları günlük hayatımızda sürekli karşımıza çıkmaktadır, Rengarenk balonlar üzerinden firmaların logoları veya başlatmış olduğu kampanyalar yer almaktadır. Önceden sadece oyuncak  veya bakkallarda satılarak çocukları susturmak niteliği ile kullanılan balonlar şuan ise reklam ve promosyon alanında kullanılmakta ve gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Reklam Sektöründe bir parça haline gelen promosyon baskılı balonlar artık büyük küçük tüm işletmeler için kullanıma oldukça uygun ve hızlı, pratik sistemiyle kolay bir şekilde anlaşmalı olduğumuz kargolar ile size gönderilmektedir. Grafik Çalışmalarınızı mail veya whatsapp aracılığı ile onaylayarak baskı sürecini de hızlandırmış olursunuz.

Balon üzerine baskı yaptırmak istediğiniz logonuzu; bilgi@ucuzbaskilibalon.org gönderebilirsiniz.