Özel Organizasyonlarınız veya doğum günü organizasyonlarınız için kişiye özel baskılı balon seçeneklerimiz bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanan grafikler sayesinde organizasyonunuzu daha neşeli bir hale getirebilirsiniz. Satın alacağınız balonlara helyum gazı uygulaması yaparak Uçan Balon ‘da yapabilirsiniz.

1- Minimum Kaç Adet Sipariş Alınmaktadır?

Kişiye Özel baskılarda minimum sipariş tutarı 500 Adet tek yüze tek renk baskıdır.

2- Şablonu Biz mi Hazırlıyoruz?

Grafik ve Tasarım tamamen firmamızda bulunan grafikler tarafından hazırlanmaktadır.

3- Teslimat Süresi Nedir?

Ortalama 3/5 İş Günü içerisinde ürünleriniz kargolanmaktadır.

4- 250/250 Balona baskı yapılır mı?

Baskılarınızın tamamı aynı olma durumundadır, farklı grafiklerde baskı istiyorsanız eğer 500/500 şeklinde sipariş sağlamanız gerekmektedir.

5- Balonlar rengarenk olabilir mi?

Baskı renginiz sabit olması durumunda balonları renkli olarak tercih edebilirsiniz.

6- Ödeme Seçenekleri nedir?

Grafik ve Onay işlemleriniz tamamlandıktan sonra havale -eft ile veya www.balonsatis.com sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Resim Baskılı Balon

Fotoğraf Baskılı Balon Nasıl Yapılır?

Yapılan Çalışmalarda orjinalliğin bozulmamasına önem verilmekte olup, göndermiş olduğunuz görsel çalışmasında arka plan eğer çok tram olacaksa  tutulmaktadır. Tram Mantığıyla yapılan fotoğraf baskılı balonlar baskı kalitesi de ona göre ayarlanılmaktadır. Arka Planı koyu olmayan, diğer ögelerle  mesafesi olan veya flu olan çalışmalar genellikle kesilmektedir. Bir den fazla fotoğraf gönderilmesi durumunda en uygun olan görsel seçilip onun üzerinden grafik- çalışma yapılmaktadır..

Bize bir den fazla görsel iletmeniz durumunda; Balona Baskı en uygun olan görsel üzerinden çalışma sağlanılıp size en kısa süre içerisinde iletilmektedir. İletilen görsellerde piksel,genişlik ve çözünürlük esasları dikkate alınmaktadır. Balon üzerine yaptıracağınız görsellerin genellikle siyah veya lacivert olarak yapılması firmamızın öneride bulunduğu baskı rengidir. Baskı renginiz tek renk olacağı için balonları karışık renklerde de temin edebilirsiniz; Balona baskı renginiz siyah olduğu varsayalım tüm pastel renkler ile uyumluluk sağlayabilir. Bu konuda Sipariş esnasında firmamıza bunu bildirmeniz gerekmektedir.

Balona resim yaptırmak isteyen müşterilerimizin en çok sormuş oldukları sorulardan bir tanesi de; Resimli Balon üzerine Yazı yazabilir miyiz? 

Evet, Balon üzerine resim bastırırken yanına metin,yazı veya sevgi cümleleri ekleyebilirsiniz fakat şunu unutmamak gerekiyor 12″ Balonlarına baskı uygulamasındaki kalıpların ebatları sabit olup her yazınızın balon üzerinde bir alan kaplayacağını ve bununda genel boyutu etkileyeceğini unutmamalısınız.

Firmalar veya Ticari olarak Baskı Uygulamaları minimum 1.000 Adettir. Kişiye Özel Baskılı Balon grubunda ise 1.000 Adet’ten az talepler de değerlendirilmekte olup; 100 Adet, 500 Adet Balona Baskı Uygulaması yapılmaktadır.