Baskılı Balon Ankara

Üretimini ve İmalatını sağladığımız Balonların kargo süreçlerini bizzat kendimiz belirlemekteyiz. Firmamız 7/24 Esasına göre hizmet sağladığından dolayı ürünleriniz hangi gün kargolayacağımız konusunda size net olarak bilgiler sunmaktadır. Ankara’ya Baskılı Balon istiyorsanız eğer kargoya teslim edildikten 24 Saat sonra size ulaşmaktadır.

Siparişiniz bir sonraki gün size kargo olmasını istiyorsanız eğer 14.00’dan önce siparişinizi, görsel onayınızı ve ödeme işlemlerini tamamlamamış olmanız gerekmektedir. İstanbul’da Baskılı Balon Üretimi ve Balon Üretimi yapmakta olan firmamızdan fabrikamızdan 18.00’a kadar ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Kargo Teslim süresine yetişmeyecek olan ürünler için size bildirim yapılmaktadır. Bu konuda firmamızdan ürünleri kendiniz aldırıp farklı bir taşıma,nakliye sistemiyle kendinize ulaştırmayı sağlayabilirsiniz. İstanbul’da olan firmamız için 16.00’da kargo firmamıza gelip toplu olarak kargoları teslim almaktadır.

Firmamıza vereceğiniz siparişleriniz maksimum 7 iş günü içerisinde size kargolanmış olmaktadır. Bu konuda sipariş esnasında müşteri temsilci arkadaşımızdan bilgi almanız gerekmektedir.