Kişiye özel baskılı balon 

isteklerinizde balon üzerine; isim,fotoğraf,yazı ve diğer tüm istedikleriniz uygulanabilir. Balona baskı tercihe göre fotoğraf, metin, fotoğraf-metin olarak yapılabilir. Bu konuda yapılacak olan fotoğrafın çözünürlüğü önemlidir.

Balona baskı uygulaması bir çok alanda kullanılmaktadır; doğum günü, düğün, nişan, kına, evlilik teklifi, diş buğdayı, sünnet ve diğer tüm özel günleriniz için baskılı balon tercih edebilir ve farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Balona fotoğraf baskısı 

yaptırmak istediğinizde göndereceğiniz fotoğrafın balon üzerine baskısının temiz ve güzel çıkmasını istiyorsanız eğer çözünürlüğüne çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz görselin çözünürlüğü düşük olursa eğer baskı kalitesi de bir o kadar düşük olur. İletişim sayfamızdan bize ulaşıp; fotoğraf baskılı balon‘lar ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çekmiş olduğunuz fotoğraf profesyonel bir ekipman ile yapıldıysa eğer mail aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz, mobil çekim ise whatsapp aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Balon

Uygulamalarında tramlı dediğimiz bir baskı tekniği kullanılmaktadır. Balona fotoğraf baskısı yaptırmak isteyen müşterilerimize bizimde tercih ettiğimiz bir uygulamayı öneriyoruz; Arka Planı kesmeden çalışma sağlıyoruz.Böylelikle resim baskısındaki doğallık korunmuş olmaktadır. Whatsapp aracılığı ile veya mail aracılığı ile göndermiş olduğunuz fotoğraf-resimlerinizde piksel, çözünürlük değerlerine göre en uygun olan fotograf balon baskısı için hazırlanır. Fotoğraflı Balon baskılarında tonlama tekniği bulunduğundan dolayı siyah veya lacivert olarak baskı uygun olmaktadır. Tüm Baskılı Balon Çeşitlerinde olduğu için resim baskılı balon seçeneğinde de balonlarınızı karışık renklerde tercih edebilirsiniz, ancak fotoğraf baskılı balonlarda en ideal olan balon rengi beyazdır.

Sadece yazıdan oluşan fotoğraf ve resimsiz uygulamalarda balon rengi yada baskı rengi gibi bir takım kısıtlamalar bulunmamaktadır. Tercih edilecek olan balon renk yada renklerine herhangi bir renk ile baskı uygulaması gerçekleştirilebilir. Sadece Yazı Baskılı Balon tercih edildiği durumlarda farklı font kullanımları ve özel baskılı balonlar için kullandığımız vektörel materyallerle ile grafikleriniz zenginleştirilir.

Çalışmanızın yani baskınızın tek bir rengi olmalıdır. Ticari – Reklam Baskı uygulamalarında minimum balon baskı 1.000 Adettir. Kişisel özel baskılı balon grubunda 1.000 Adetten az taleplerde 100 ve 500 adet baskı uygulaması yapılabilir.