12″ İç Mekan Dekorasyon Balonu, 12″ Dış Mekan Dekorasyon Balonları İmalatı ve Üretimi Sağlamaktayız. Balon Süsleme ve Organizasyon hizmeti sağlayan bir çok firmanın tercih etmiş olduğu Dekorasyon Balonları daha kaliteli ve dayanıklı olarak üretilmektedir.

Balon Üretimi ve Balon İmalatı Fabrikamız ile Dünyanın dört bir yanına ithalat-ihracat gerçekleştirmekte olan firmamız, Türkiye başta olmak üzere her bölgeye anlaşmalı olduğu firmalar ile ulaşım sağlamaktadır.

Baskısız Balon iç mekan ve dış mekan süslemelerinde kullanılan dekorasyon balonlarıdır. Standart olarak pastel renklerden oluşmakta olup iç mekan ve dış mekan gibi 2 ayrı gruptan oluşmaktadır. Çoğunlukla Açılış Organizasyonda süsleme amacıyla kullanılan dekorasyon balonları güneşe daha dayanıklı olması nedeniyle, sürtünme ve hava şartlarında iç mekan balonlarına göre daha dayanıklıdır. Balon üretimi yanı sıra, Baskılı Balon imalatı Atölyemizde Reklam, Promosyon Çalışmalarınız için üretimler yapılmaktadır.

Türkiye’nin her yerine 12″ Dekorasyon Balonları, 12″ Baskılı Balon, Su Balonları, İç Mekan Balon, Dış Mekan Balon, Süsleme Balonlarını anlaşmalı kargo ile göndermektedir.
Dekorasyon Balonları12″ Dekorasyon Balon Beyaz
12″ Dekorasyon Balon Kırmızı
12″ Dekorasyon Balon Mavi
12″ Dekorasyon Balon Yeşil
12″ Dekorasyon Balon Sarı
12″ Dekorasyon Balon Pembe
12″ Dekorasyon Balon Açık Mavi
12″ Dekorasyon Balon Lila
12″ Dekorasyon Balon Turuncu

Organizasyon firmaları ve Süsleme Organizasyonları için kullanabileceğiniz Avrupa Standartlarına Göre üretilmekte olan Balonlar, Helyum Gazı ile şişirilip kullanıma uygundur.
Üretim sağladığımız balonlarımız iç ve dış mekan olarak 2 ayrı gruptan oluşmaktadır. Balon Süsleme ve Balon Dekorasyonlarında Dış Mekan Dekorasyon Balonları tavsiye edilmektedir, İç Mekan Balon Süsleme yapan firmalara ise iç mekan tavsiye edilmektedir.